Тваринництво

Крос Фарма Колор характеризується дуже високою життєздатністю

Сімейне фермерське господарство «Сівіта» (Закарпатська область), яке спеціалізується на інкубуванні курячого яйця, вважає крос Фарма Колор оптимальним варіантом за відносно низької ціни (3-8 грн за інкубаційне яйце) та високих продуктивних показників.

Про це власники господарства Сілард та Віталія Генці розповіли в інтерв’ю журналу «Наше птахівництво».

«Наприклад, птиця кросу Редбро набагато дорожча (8-15 грн), як порівняти з нашим, тобто заробити на ній важче, хоча теж можливо, – зазначила Віталія Генці. – Собівартість виробництва птиці кросу Фарма Колор низька, а віддача максимальна».

За словами, Сіларда Генці, птиця кросу Фарма Колор забезпечує їхньому підприємству задовільний рівень рентабельності. Висока продуктивність (250-280 штук яєць на рік) та рання несучість (4-4,5 місяця) досягається за найменших витрат на утримання, як порівняти з іншими кросами.

«Найважливішим є те, що птиця має дуже високу життєздатність як за період вирощування, так і за період продукування – 93-95%», – підкреслив він.

Характерною особливістю кросу Фарма Колор є добре розвинена грудина, яка дає можливість отримувати від тушки достатню кількість білого м’яса з добрими смаковими якостями. Середня вага півника становить 4,5-6 кг, курки – 3,5-4 кг.

До того ж птиця цього кросу швидко адаптується до стресових ситуацій і стійко витримує перепади температур навколишнього середовища, легко переходить на інший склад раціону, додала Віталія Генці.

Як повідомлялося, окислювальний стрес може погрішити якість м’яса птиці.