Тваринництво

Крос Фарма Колор характеризується дуже високою життєздатністю

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Сімейне фермерське господарство «Сівіта» (Закарпатська область), яке спеціалізується на інкубуванні курячого яйця, вважає крос Фарма Колор оптимальним варіантом за відносно низької ціни (3-8 грн за інкубаційне яйце) та високих продуктивних показників.

Про це власники господарства Сілард та Віталія Генці розповіли в інтерв’ю журналу «Наше птахівництво».

«Наприклад, птиця кросу Редбро набагато дорожча (8-15 грн), як порівняти з нашим, тобто заробити на ній важче, хоча теж можливо, – зазначила Віталія Генці. – Собівартість виробництва птиці кросу Фарма Колор низька, а віддача максимальна».

За словами, Сіларда Генці, птиця кросу Фарма Колор забезпечує їхньому підприємству задовільний рівень рентабельності. Висока продуктивність (250-280 штук яєць на рік) та рання несучість (4-4,5 місяця) досягається за найменших витрат на утримання, як порівняти з іншими кросами.

«Найважливішим є те, що птиця має дуже високу життєздатність як за період вирощування, так і за період продукування – 93-95%», – підкреслив він.

Характерною особливістю кросу Фарма Колор є добре розвинена грудина, яка дає можливість отримувати від тушки достатню кількість білого м’яса з добрими смаковими якостями. Середня вага півника становить 4,5-6 кг, курки – 3,5-4 кг.

До того ж птиця цього кросу швидко адаптується до стресових ситуацій і стійко витримує перепади температур навколишнього середовища, легко переходить на інший склад раціону, додала Віталія Генці.

Як повідомлялося, окислювальний стрес може погрішити якість м’яса птиці.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями