Тваринництво

Impossible Foods розробляє рослинну альтернативу молоку

Наступною великою інновацією компанії Impossible Foods може стати немолочне молоко, яке на вигляд і на смак, як коров’яче молоко.

Про це пише cnbc.

Компанія представила дослідний зразок продукту й оголосила, що планує пришвидшити розроблення нової продукції протягом наступного року.

Наразі Impossible Foods не має планів щодо запуску молока. Серед інших продуктів, виготовленням яких займається компанія, – яловичі стейки, ковбаси й альтернативи рибних продуктів, вироблені з використанням соєвого білка і гем.

Галузеві аналітики наголошують, що немолочне молоко стане маркером потенційного успіху компаній Impossible Foods, Beyond Meat та інших.

Популярність соєвого молока та інших немолочних альтернатив спричинила зниження споживання коров’ячого молока в США. За даними NPD Group, у 1984 році споживання молока становило 15% від усіх прийомів їжі, а в 2019 року ця частка молока була лише 9%.

Торік обсяг ринку немолочного молока склав $1,8 млрд. Але рослинне і горіхове молоко – неідеальна заміна коров’ячого молока. Наприклад, холодне рослинне молоко може згорнутися за додавання в гарячу каву.