Тваринництво
Головне:
Тваринництво

І знову спалах АЧС — Одеська область

Поділитись:
І знову спалах АЧС — Одеська область

Відповідно до оперативної інформації ДУ Держпродспоживслужби в Одеській області, з 13-го по 15 листопада 2016 року в ПП «Агро-ДІС» було зареєстровано загибель 104 голів свиней різних вікових груп. Підприємство розташоване в с. Кохівка Ананьївського району Одеської області. За попередньою інформацією, в ПП «Агро-ДІС» утримується близько 5700 голів свиней.

У ході дослідження відібраних проб біоматеріалу в Державному науково-дослідному інституті з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи (м. Київ) 16 листопада 2016 року встановлено діагноз на африканську чуму свиней (звіт про результати дослідження № 007483 п.м./16 від 16.11.2016).

Для координації дій з локалізації та ліквідації спалаху АЧС проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Ананьївській райдержадміністрації, рішенням якої затверджено план ліквідації АЧС, визначено межі епізоотичного осередку, зон захисту та нагляду.

В осередку захворювання вживаються заходи з локалізації та недопущення поширення збудника АЧС.

Довідка

З початку 2016 року в Одеській області зареєстровано 21 випадок АЧС у Роздільнянському, Овідіопольському, Савранському, Балтському, Іванівському, Любашівському, Ананьївському, Кілійському, Болградському та Біляївському районах.

AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!