Тваринництво

Хмельницький виробник бройлерів зменшив втрати кормів для птиці

Фермерське господарство «Подільська марка» (Хмельницька область), виробник курей-бройлерів, зменшило втрати кормів для птиці, реалізувавши раціоналізаторську ідею одного із працівників.

Про це в інтерв’ю журналу «Наше птахівництво» розповів лікар ветеринарної медицини господарства Віктор Демчишин.

«Використовуючи розсипний корм, нам не вдавалося досягти його однорідності, тому він десь мав більшу конверсію, просипався, – зазначив він. – Втіливши ідею нашого працівника, ми зменшило втрати кормів і, відповідно, птиця має прибавку ваги».

За словами Віктора Демчишина, у господарстві щомісяця проводять круглі столи, на яких обговорюють проблеми та раціоналізаторські ідеї щодо їхнього розв’язання.

«Завдяки нашим кулібіним розв’язали не одну проблему, – додав він. – Раціоналізаторів ми преміюємо, бо вважаємо, якщо заробила фірма, то заробив і працівник. Успішний досвід однієї бригади впроваджуємо в усіх пташниках».

Довідка

«Подільська марка» має кілька пташників із загальною потужністю 210 тис. голів курей-бройлерів. Вирощує птицю двох м’ясних кросів: Кобб-500 і Росс-308. 80% продукції використовує для власної переробки, решту продає.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!