Тваринництво

«Ґудвеллі Україна» експериментує із просторішими боксами для свиноматок

«Ґудвеллі Україна» експериментує із просторішими боксами для свиноматок

Компанія «Ґудвеллі Україна» має ферми, де встановлено експериментальні бокси для свиноматок – у 1,5-2 рази більші за звичайні.

Про це в інтерв’ю журналу The Ukrainian Farmer розповіла директорка з питань розвитку та комунікацій «Ґудвеллі Україна» Любов Богачевська-Єнсен.

«Як порівняти зі звичайними боксами, де свиноматка може лише поїсти й знову лягти, щоб годувати поросят, тут вона може кілька кроків пройтися, розім’ятися – тоді вона краще почувається, – пояснила Любов Богачевська-Єнсен. – Завдяки руху в неї краща лактація і подовжується її життя як свиноматки».

Проблема в тому, що свиноматка мало рухається, тому у компанії експериментують – пробують утримувати її разом із поросятками тільки чотири дні, а потім відправляти їх усіх у зал для вільного вигулу.

«Вважаємо, що тоді продуктивність свиноматки буде набагато більшою, а смертність –  нижчою через сприятливі кліматичні умови, – наголосила Любов Богачевська-Єнсен. –  Крім того, в такий спосіб споживання корму може бути нижчим. Загалом ми переконані: за кращих кліматичних показників усі показників здоров’я свиней вирівнюються».

Як повідомлялося, свиноматок за вільного утримання важливо інтегрувати у групи.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!