Тваринництво

Форелевий завод «Лопушно» планує вселити до водойм 180 тис. мальків

У межах Чернівецької й Івано-Франківської областей у річки Прут і Черемош та їхні притоки випустили 135 тис. мальків струмкової форелі.

Зарибок вирощено за державний кошт на рибоводному форелевому заводі «Лопушно», повідомили у Держрибагентстві. Середня вага екземпляра форелі – 2,5 г.

«Специфіка зариблення фореллю – це кропіткий процес, який відбувається в кілька етапів, – зазначив голова Держрибагентства Ярослав Бєлов. – Вселення проводиться не в одному місці, а розвозиться руслом річки з урахуванням ландшафтів, населених пунктів, зариблень минулих років тощо».

Зараз на рибзаводі «Лопушно» повністю сформовано ремонтно-плідникове поголів’я струмкової і райдужної форелі та дунайського лосося, а до 2020 року планується завершити формування ремонтно-плідникового поголів’я харіуса європейського.

Протягом цього року рибзавод планує вселити до водойм України 180 тис. екземплярів молоді риб. У 2018 році цей показник був на рівні 173 тис. екземплярів.

Довідка

Державний рибоводний форелевий завод «Лопушно» займається штучним розведенням лососевих видів риб – струмкової та райдужної форелі, дунайського лосося, харіуса європейського – для подальшого вселення до рибогосподарських водних об’єктів загальнодержавного значення.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!