Тваринництво

Донеччина лідирує за кількістю поголів’я свиней

Донеччина лідирує за кількістю поголів’я свиней

За показниками діяльності сільськогосподарських підприємств України в січні-березні 2016 року Донецька область посіла перше місце за кількістю поголів’я свиней, шосте — з реалізації худоби та птиці на забій у живій вазі, десяте — з виробництва молока і яєць.

Про це повідомили у департаменті розвитку сільської місцевості, впровадження реформ та агропромислового комплексу Донецької ОДА.

Як інформують в ОДА, з початку року в області проведено 231 ярмарок і реалізовано продукції на загальну суму 11,6 млн грн.

Водночас в січні-лютому порівняно з відповідним періодом минулого року в усіх категоріях господарств відзначено зменшення виробничих показників: виробництво м’яса (реалізація худоби та птиці на забій у живій вазі) — до 17,4 тис. тонн (на 13%); валовий надій молока — до 26 тис. тонн (на 8%); виробництво яєць — до 79,4 млн шт. (на 35%). Чисельність поголів’я великої рогатої худоби за відповідний період зменшилася до 75,4 тис. голів (на 14% порівняно з січнем-лютим 2015 року), свиней — до 456 тис. голів (на 5%), птиці — до 4073,8 тис. голів (на 29%).

Індекс обсягу сільськогосподарського виробництва по всіх категоріях господарств області за січень-лютий 2016 року порівняно з відповідним періодом попереднього року склав 92,7%, у тому числі: по сільськогосподарським підприємствам — 102,3%, по господарствам населення — 75,2%.

Agravery

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!