Тваринництво

«Дитячі» годівниці допомагають курчатам швидше набирати ринкову вагу

«Дитячі» годівниці допомагають курчатам швидше набирати ринкову вагу

За однакових умов утримання курчата, яких годують із спеціально розроблених «дитячих» годівниць, досягатимуть ринкової ваги швидше за тих, яких годують із піддонів.

Таких висновків дійшли в Університеті штату Джорджія (найбільший «птахівничий» штат у США) в результаті проведеного восьмиденного експерименту. Під час досліду порівнювали продуктивність курчат, що отримували додатково корм з «дитячих» годівниць та зі стандартних прямокутних піддонів.

Перших два тижні життя курчат є критичними. Наслідки помилок в утриманні, припущених у цей період, даватимуться взнаки протягом усього періоду вирощування. Холодне приміщення, волога підстилка, недостатня кількість та/або незбалансованість корму – все це негативно позначається на темпах розвитку птиці та якості м’яса.

На кожен грам приросту, отриманий протягом перших семи днів життя, додатково припадає 6 г живої маси до віку 35 днів (за результатами дослідження, проведеного компанією COBB Germany).

Експеримент продемонстрував, що годування з «дитячих» годівниць вплинуло на такі показники:

– витрата корму (менша, ніж за годування з піддонів);

– конверсія корму (краща, за годування з піддонів);

– приріст протягом перших восьми днів (курчата в загонах із «дитячими» годівницями набрали на 6 г/гол. більше, ніж курчата, яких годували з піддонів).

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!