Тваринництво

Держпродспоживслужба та Спілка молочних підприємств спільно боротимуться з фальсифікатом

Держпродспоживслужба та Спілка молочних підприємств України домовилися про співпрацю у виявленні непридатної та небезпечної, а також фальсифікованої молочної продукції і виробників-фальсифікаторів шляхом участі в програмах «Стоп фальсифікат».

Відповідні наміри зафіксовані в меморандумі, повідомили в Держпродспоживслужбі.

Метою меморандуму є розвиток молочної галузі України, сприяння та забезпечення виробництва й обігу якісних і безпечних молочних продуктів, боротьба з невідповідністю продукції нормативним документам законодавства України, а також підвищення конкурентоспроможності вітчизняних молочних продуктів на внутрішньому і зовнішньому ринках.

Окремим напрямом роботи буде розроблення пропозицій щодо вдосконалення законодавчих актів, актів Кабінету Міністрів України, нормативно-правових актів міністерств, приведення законодавства у сфері виробництва, переробки, реалізації, експорту й імпорту молока, молочної сировини і молочних продуктів у відповідність до вимог директив Європейського Союзу.

Нагадаємо, з початку року Держпродспоживслужба зафіксувала 198 порушень, пов’язаних з обігом фальсифікованого вершкового масла.