Тваринництво
Головне:
Тваринництво

Ціна на свинину живою вагою стабілізується

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
Ціна на свинину живою вагою стабілізується

В останній тиждень літа ціна на живець свиней зростала й далі, але меншими темпами, ніж тижнем раніше. Середньоринкова ціна додала 1% до позначки попереднього тижня та склала 49,4 грн/кг.

Про це повідомили в асоціації «Свинарі України».

Незначне підвищення цін закупівлі відбулося внаслідок позитивного коливання планових цін від окремих постачальників свинини, які «розписали» товарне поголів’я на 0,5-1 грн/кг дорожче, ніж тижнем раніше.

Зростання цін мало не такий масовий характер, як до цього, а очікування м’ясопереробників реалізувалися: м’ясних свиней забійних кондицій наприкінці літа закуповували по 48-50 грн/кг. Ціні допомогли укріпитися планові продажі попереднього тижня, обмеженість пропозиції живця свиней через сезонні фактори та конкуренція серед закупівельників, що тимчасово зросла.

Хоча епізодичні відмови та скорочення обсягів заготівлі деяких закупівельників насторожують операторів, більшість гравців ринку налаштована на сталість цін на початку осені.

Це підтверджують і результати опитування переробників: абсолютна більшість учасників Асоціації м’ясопереробної галузі планує закуповувати живець по 48-50 грн/кг.

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!