Тваринництво

Чому малі й середні господарства часто обирають вживане тваринницьке обладнання

Чому малі й середні господарства часто обирають вживане тваринницьке обладнання

Більшість малих і середніх тваринницьких господарств обирають переважно вживане іноземне обладнання: воно дешевше від нового, імпортного чи вітчизняного.

Про це в інтерв’ю журналу The Ukrainian Farmer розповів Федор Швець, директор по роботі з корпоративними клієнтами групи компаній «Брацлав».

«Такі підприємства не мають певності в конкурентності свого бізнесу на довгу перспективу, тому не поспішають вкладати кошти в дороге обладнання», – пояснив він.

Великі підприємства, за словами Федора Швеця, віддають перевагу роботі з перевіреними постачальниками, які пропонують імпортне обладнання, що вже давно є на ринку. Крім того, їхня співпраця базується на гнучкій системі знижок.

«Однак з огляду на ситуацію з коронавірусом у світі, коли закривають кордони для постачання обладнання та складників, значне зацікавлення викликає продукція вітчизняних виробників, – зауважив він. – Вибрати є з кого – в Україні якісне станкове (стійлове) обладнання виготовляє не одна компанія».

Водночас співпраця з вітчизняними виробниками дає змогу зменшити витрати на логістику й розмитнення товару, спрощує комунікацію, наголосив Федір Швець.

Як повідомлялося, імпортне обладнання для тваринницьких комплексів, що було у вжитку, може бути з «сюрпризом».