Тваринництво

BRF переходить на яйця від курей, яких утримують без кліток

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
BRF переходить на яйця від курей, яких утримують без кліток

Бразильська BRF, одна з найбільших харчових компаній світу, оголосила, що з цього місяця всі яйця, що використовуються в її виробництві, надходитимуть із безкліткових систем.

Цей захід є частиною ініціативи щодо підвищення добробуту тварин. Поточний етап спочатку був запланований на 2025 рік, пише Poultry World.

За даними компанії, у виробництві продуктів – таких, як лазанья, піца, сирний хліб і пироги, щорічно використовується понад 23 млн яєць. Починаючи з цього місяця, ці яйця надходитимуть від постачальника, що має сертифікат Cage Free (безкліткове утримання), завірений організацією NGO Certified Humane. Його стандарти включають збалансоване харчування без антибіотиків чи гормонів, зони відпочинку для птиці і достатній простір.

«Із цією ініціативою в Бразилії ми відмовилися від використання яєць від курей, вирощених у клітках, – наголосив віце-президент із якості, досліджень і сталого розвитку BRF Ніл Пейшото. –  Інакше кажучи, ми робимо ще один крок, щоб підтвердити нашу повну відданість благополуччю тварин і кращим світовим практикам».

До кінця цього року всі промислові продукти BRF у Бразилії, в рецептурі яких є яйця, повинні використовувати безкліткові яйця.

Проєкт заснований на спільній роботі з організацію NGO World Animal Protection. «Перенесення термінів на п’ять років раніше – це доказ того, що вжиття заходів, що позитивно впливають на благополуччя тварин, за належного планування може бути простішим, ніж здається», – підкреслила виконавча директорка NGO Хелена Павесі.

Із 2018 року BRF розширює зону стійкого розвитку і реалізує ініціативи по всьому своєму ланцюжку. Крім того, компанія керується національним і міжнародним законодавством і «п’ятьма свободами», яких дотримується Рада із захисту тварин на фермах.

Як повідомлялося, птахопідприємства Південно-Східної Азії стимулюватимуть до безкліткового виробництва яєць.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями