Тваринництво

Бразильські птахофабрики закривають через COVID-19

Три бразильські птахофабрики змушені зупинити роботу через спалахи коронавірусу серед співробітників в штаті Ріу-Гранді-ду-Сул. Заводи виробляють продукцію для BRF і JBS.

Про це пише Poultryworld.

Муніципалітет міста Пасу Фунду на півночі штату, розпорядився закрити на 15 днів, починаючи з 7 травня, об’єкти компанії JBS. Бійню було зачинено ще 24 квітня за наказом Регіонального управління праці, але минулого тижня вона знов розпочала свою роботу.

На заводі працює понад 2,5 тис. людей, і, за даними прокуратури, у 62 працівників тести на коронавірус показали позитивний результат.

Компанія JBS формально заперечує аргументи, представлені в повідомленні про порушення, виданому муніципалітетом Пасу Фунду, що суперечить судовому рішенню 2-го суду з трудових спорів Пасу Фунду від 4 травня, який санкціонував відновлення роботи підприємства. Компанія вжила всіх необхідних превентивних заходів для захисту і безпеки своїх співробітників і зробила все можливе для скасування муніципальної заборони.

На заводі Minuano в місті Лажеаду птахофабрика BRF також працює з порушеннями. Як повідомляють місцеві ЗМІ, суддя постановив, що компанія повинна вдвічі скоротити присутність працівників на виробництві. Державний прокурор вимагав повного закриття підприємств Minuano і птахофабрики BRF зокрема.

У цілому на підприємствах BRF і Minuano в місті Лажеаду працюють понад 4 тис. людей, і, за словами прокурора, 45 з них заражені.

У BRF наголосили, що виробництво продуктів харчування є важливим сектором, і тому компанія продовжує працювати, забезпечуючи захист своїх співробітників.

Компанія оголосила про низку заходів, які вона вживає для стримування коронавірусу та захисту співробітників. Також У BRF зазначили, що знайшли порозуміння з прокуратурою.

Як повідомлялося, пандемія коронавірусу може спричинити хвилю банкрутств у птахівничому секторі Польщі.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!