Тваринництво
Головне:
Тваринництво

Близько 20 приватних господарств на Донеччині об’єдналися, щоб продавати овечу вовну

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Підприємець із села Торське Лиманської громади (Донецька область) Олег Шилов, який займається вівчарством, постачає на переробку овечу вовну.

За 1 кг вовни він отримує 10 грн, повідомляє «Бізнес-Схід». Ціна залежить від якості вовни та породи овець.

 «Я згуртував навколо себе усіх вівчарів громади, – розповів Олег Шилов. – Раніше вони просто спалювали цю вовну, зараз несуть до мене на ферму, а потім ми викликаємо фахівця і машину, яка її забирає. Так усім вигідно, бо за вовною навіть із 40 овець ніхто не приїде. Цієї весни ми здали 2 тони вовни». Таким чином, близько 20 приватних господарств Лиманщини об’єдналися, щоб вигідно продавати вовну. Дві найбільші українські фабрики, де переробляють вовну, розташовані у Харкові та Чернігові.

Від початку заснування ферми у 2013 році в Олега Шилова було до 100 овець і баранів.

У 2018 році він подав свій проєкт на участь в обласному конкурсі «Український донецький куркуль». На отримані 420 тис. грн купив ще 40 ярок і 2 барани, обладнав сіносховище.

Зараз на фермі Олега Шилова утримують 500 овець.

Минулого року багато баранів у підприємця придбали турки. Вони констатували, що донеччанин вирощує тварин за стандартами халяль. Цього року представники з Туреччини також приїдуть за баранами. Також тварин купують фермери з інших регіонів України.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!