Тваринництво

Білорусь практикує електронну торгівлю молочною продукцією з Китаєм

Білоруські виробники молочної продукції почали практикувати електронну торгівлю з  Китаєм із використанням бондових складів.

Про це розповів начальник управління зовнішньоекономічної діяльності Міністерства сільського господарства Білорусі Олексій Богданов.

«Ми відкрили нову для себе сферу – електронну торгівлю з використанням бондових складів, – зазначив він. – Товар постачається на бондовий склад, потім він продається. А згодом, після факту продажу, можна сплачувати всі платежі».

За словами Олексія Богданова, це полегшує роботу бізнесу. Якщо товар продається через електронну платформу, полегшений і доступ з точки зору ветеринарного контролю.

«До прикладу, білоруський завод «Беллакт», який виробляє дитяче харчування, офіційно ще не атестований, але він продає свою продукцію в Китаї, – розповів Олексій Богданов. – Це – дозволений шлях. Гадаю, до кінця 2019 року чи на початку наступного року завод відкриє поставки дитячого харчування до Китаю».

У цілому Білорусь має намір розвивати експорт молочної продукції до Китаю, резюмував Олексій Богданов.

Довідка

На бондовому складі ввезенні товари зберігаються під митним контролем без утримання митних зборів і податків та без використання до товарів ліцензування та квотування на період зберігання.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!