Тваринництво
Головне:
Тваринництво

Компанія «Берінгер Інгельхайм» представила нову технологію DiaTEC, процес діафільтрації для вакцини Інгельвак ЦиркоФЛЕКС®

Компанія «Берінгер Інгельхайм» представила нову технологію DiaTEC – процес діафільтрації для вакцини Інгельвак ЦиркоФЛЕКС®.

Про це повідомили у компанії.

Завдяки технології DiaTEC видалено залишкові компоненти клітинного середовища з вірусоподібних частинок для отримання високоімуногенної та невіруліцидної вакцини.

У компанії підкреслили, що цей же процес діафільтрації застосовують також у виробництві комбінації вакцин ФЛЕКСкомбо®, Репроцик РРССЄС® та Reprocyc ParvoFLEX (зареєстрована в країнах ЄС).

Інгельвак ЦиркоФЛЕКС® стала першою вакциною проти цирковірусу свиней другого типу, яку можна було змішувати з вакциною M hyo безпосередньо перед застосуванням. Вона безпечна й ефективна проти захворювань, пов’язаних із цирковірусом свиней для поросят віком від двох тижнів і старше лише у одній дозі.

Із технологією діафільтрації DiaTEC Інгельвак ЦиркоФЛЕКС® (включаючи і комбінацію ФЛЕКСкомбо®, куди входить Інгельвак ЦиркоФЛЕКС®) стала першою невіруліцидною вакциною.

Завдяки новій технології діафільтрації колір вакцини Інгельвак ЦиркоФЛЕКС®, а також комбінації вакцин ФЛЕКСкомбо® змінився до прозорої суспензії.

Журнали