Тваринництво

Bayer і WFO заохочують грантами інноваційні проекти з покращення умов утримання ВРХ

Bayer і WFO заохочують грантами інноваційні проекти з покращення умов утримання ВРХ

Компанія Bayer у співпраці зі Всесвітньою організацією фермерів (WFO) запустила глобальну ініціативу Care4Cattle з надання гранту на загальну суму в 30 тис. євро, спрямовану на визнання інноваційного мислення в галузі покращення умов утримання тварин.

Про це повідомила прес-служба Bayer.

У компанії наголосили, що благополуччя тварин є синонімом добробуту, що стосується як фізичного, так і психічного їх здоров’я.

Ініціатива Care4Cattle пропонує гранти для ветеринарів, фермерів і науковців, які працюють над покращенням умов утримання молочної та м’ясної великої рогатої худоби в інноваційний та практичний спосіб на рівні окремої ферми.

Заявки на отримання гранту Care4Cattle приймаються від фермерів та утримувачів сільськогосподарських тварин, практикуючих ветеринарів, що тісно співпрацюють з фермерами для покращення умов утримання ВРХ, а також від випускників вузів і дослідників в галузі ветеринарної медицини чи тваринництва, що співпрацюють з фермерами в дослідженнях з покращення умов утримання ВРХ.

Проекти повинні демонструвати інноваційні, практично орієнтовані способи покращення умов утримання ВРХ на рівні окремої ферми.

Журі, до складу якого входять незалежні фахівці з благополуччя тварин,  представники WFO та Bayer, обере проекти для виділення гранту.

Заявки приймаються до 25 червня 2018 року на сайті.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!