Тваринництво

«Авангард» продовжує експортувати курячі яйця на ринки ЄС

Поділитись:
«Авангард» продовжує експортувати курячі яйця на ринки ЄС

Серед ключових покупців продукції агрохолдингу «Авангард», однієї із найбільших українських агрокомпаній що спеціалізується на виробництві яєць, – деякі із країн, до яких нині тимчасово призупинено експорт української курятини та інших продуктів птахівництва.

Зокрема, Ірак, який станом на кінець вересня 2016 року забезпечував компанії 76% виторгу від продажів яєць, та Йорданія, яка приносила 5% виторгу з продажів яєчних продуктів, тимчасово заборонили експорт птиці та продукції птахівництва із усієї території України.
 
ЄС, який забезпечував агрохолдингу 57% виторгу від продажі  яєчних продуктів, та ОАЄ, із якого надходило 17% виторгу від продажу яєць, призупинили експорт із тих регіонів, де в Україні було виявлено спалахи високопатогенного грипу птиці (пташиного грипу).

У зверненні, опублікованому на офіційному сайті агрохолдингу, повідомляється, що на підприємствах компанії захворювань птиці на пташиний грип не виявлено, і що усі ці підприємства розташовані на значній відстані від осередків спалаху хвороби. Компанія продовжує експортувати свою продукцію до ОАЄ та ЄС.

Довідка

Агрохолдинг «Авангард» («AVANGARDCO IPL»)  є лідером із виробництва курячих яєць та яєчного порошку в Україні. Станом на 30 вересня 2016 року підприємства компанії продукували  на вітчизняному  ринку 31% курячих яєць та 84% сухого яєчного порошку.

Підприємства компанії розташовано у 14 регіонах України та в Автономній Республіці Крим. До складу агрохолдингу входять  19  птахофабрик  із  виробництва  яєць,  3 інкубатори,  10  зон  дорощування  молодняка,  6 комбікормових заводів та 3 склади тривалого зберігання яєць. Компанії також належить завод з переробки яєць.

AgroTimes

Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями