Тваринництво
Головне:
Тваринництво

«Авангард» продовжує експортувати курячі яйця на ринки ЄС

«Авангард» продовжує експортувати курячі яйця на ринки ЄС

Серед ключових покупців продукції агрохолдингу «Авангард», однієї із найбільших українських агрокомпаній що спеціалізується на виробництві яєць, – деякі із країн, до яких нині тимчасово призупинено експорт української курятини та інших продуктів птахівництва.

Зокрема, Ірак, який станом на кінець вересня 2016 року забезпечував компанії 76% виторгу від продажів яєць, та Йорданія, яка приносила 5% виторгу з продажів яєчних продуктів, тимчасово заборонили експорт птиці та продукції птахівництва із усієї території України.
 
ЄС, який забезпечував агрохолдингу 57% виторгу від продажі  яєчних продуктів, та ОАЄ, із якого надходило 17% виторгу від продажу яєць, призупинили експорт із тих регіонів, де в Україні було виявлено спалахи високопатогенного грипу птиці (пташиного грипу).

У зверненні, опублікованому на офіційному сайті агрохолдингу, повідомляється, що на підприємствах компанії захворювань птиці на пташиний грип не виявлено, і що усі ці підприємства розташовані на значній відстані від осередків спалаху хвороби. Компанія продовжує експортувати свою продукцію до ОАЄ та ЄС.

Довідка

Агрохолдинг «Авангард» («AVANGARDCO IPL»)  є лідером із виробництва курячих яєць та яєчного порошку в Україні. Станом на 30 вересня 2016 року підприємства компанії продукували  на вітчизняному  ринку 31% курячих яєць та 84% сухого яєчного порошку.

Підприємства компанії розташовано у 14 регіонах України та в Автономній Республіці Крим. До складу агрохолдингу входять  19  птахофабрик  із  виробництва  яєць,  3 інкубатори,  10  зон  дорощування  молодняка,  6 комбікормових заводів та 3 склади тривалого зберігання яєць. Компанії також належить завод з переробки яєць.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!