Тваринництво

ATH Company пропонує альтернативу використанню антибіотиків у тваринництві

ATH Company пропонує альтернативу використанню антибіотиків у тваринництві

У галузі тваринництва України кормові антибіотики широко використовувалися для підвищення продуктивності тварин та економічних показників. Але останнім часом все більше виробників відмовляються від стимуляторів росту і вирощують екологічно чисту продукцію.

Компанія ATH Company активно займається просуванням нових технологій вирощування сільськогосподарських тварин і птиці без антибіотиків та є єдиним ексклюзивним представником іспанської компанії Liptosa в Україні.

Надзвичайна важливість сільського господарства в Іспанії та високий рівень експорту допомогли їй стати новатором у використанні та застосуванні альтернативних натуральних добавок. Іспанські ветеринари, лікарі, технологи, хіміки компанії Liptosa спільно з міжнародними науково-дослідними центрами створили серію фітобіотиків і комплексних препаратів рослинного походження, які можуть замінити синтетичні антибіотики.

З огляду на успішний закордонний досвід застосування рослинних препаратів ATH Company пропонує українським підприємствам і комбікормовим заводам безпечні та високоефективні фітобіотики, гепатопротектори, підкислювачі, адсорбенти та інші кормові добавки, які гарантують підвищення економічної рентабельності виробництва і показників вирощування тварин.