Тваринництво

Агропромгрупа «Дніпровська» отримає від ЄБРР 20 млн євро на реконструкцію забійного цеху

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) виділить агропромисловій групі «Дніпровська», одному з найбільших виробників птахівничої продукції в Україні, кредит на 20 млн євро на реконструкцію і розширення забійного цеху.

За даними на сайті ЄБРР, проект дасть компанії можливість отримати необхідну сертифікацію для виходу на ринок ЄС.

Уточнюється, що кредит буде надано двома траншами по 10 млн євро.

Загальна вартість проекту – 33,8 млн євро, з них 23,8 млн євро буде інвестовано в 2019-2020 роках, решта – в 2020-2021 роках.

Як повідомлялося, в березні 2018 року ЄБРР виділив агромпромгрупі «Дніпровська» $5млн на будівництво біогазової установки. Загальна вартість проекту склала $5,85 млн.

На початку 2018 року група завершила будівництво першої черги енергетичного комплексу з вироблення електроенергії на біопаливі, планує реалізувати другу чергу. Комплекс спалює курячий послід із підстилкою (лузга соняшнику).

Довідка

Агропромислова група компаній «Дніпровська» займається птахівництвом, рослинництвом і переробкою технічних культур.

До складу групи входять птахокомплекс «Дніпровський» (Дніпропетровська область), племптахокомбінат «Запорізький», ТОВ «Агропроінвест-08» ​​(обидва – Запорізька область), інші підприємства.

Продукція виробляється під ТМ «Дніпровські курчата» і «Знатна курка». Річний обсяг виробництва в живій вазі – 60 тис. тонн. Частка групи на вітчизняному ринку курятини – понад 7%.

Група компаній експортує продукцію на ринки Близького Сходу, Азії, Африки й Океанії під ТМ Ulas.

«Дніпровська» обробляє понад 15 тис. га орендованих земель у Запорізькій і Дніпропетровській областях. Основними культурами є зернові, зернобобові й олійні. Також виробляє соняшникову й соєву олію та шрот.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!