Тваринництво
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Тваринництво

«Агропродсервіс» утримує дійне стадо корів за чеською концепцією

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
«Агропродсервіс» утримує дійне стадо корів за чеською концепцією

На фермах ПАП «Агропродсервіс» зберігають продуктивність корів, не доячи їх максимально.

Про це розповів AgroTimes заступник директора з тваринництва компанії Борис Рудюк.

«Мій підхід до збереження продуктивності корови – не витискати з неї по максимуму. Якщо вона, наприклад, має потенціал 12 тонн молока, ми доїмо 10-11 тонн, – пояснив він. – Тоді тварина забезпечує високу продуктивність протягом п’яти-шести лактацій і ми можемо отримати від неї максимальну кількість дочок».

До речі, подібна концепція утримання дійного стада стала вже звичною на багатьох фермах Чехії, додав Борис Рудюк.

Як повідомлялося, за 10 місяців виробництво молока в Україні скоротилося до 8,4 млн тонн.

Довідка

ПАП «Агропродсервіс», виробничі потужності якого розташовані у Тернопільській та Івано-Франківській областях, входить до п’ятірки найбільших виробників молока у західному регіоні України. Підприємство також серед лідерів за темпами приросту надоїв на корову – понад 10 тонн на рік.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!