Тваринництво

«Агроекологія» створює високопродуктивне стадо племінних овець і кіз

«Агроекологія» створює високопродуктивне стадо племінних овець і кіз

ПП «Агроекологія» ( Полтавська область) розвиває вівчарство та козівництво, маючи на меті незабаром отримати високопродуктивне стадо, яке постачатиме органічну продукцію.

Нещодавно племінні вівці й кози переїхали у приміщення з кращими умовами, що відразу дало позитивні результати, розповіла заступник генерального директора з тваринництва «Агроекології»  Оксана Прокопенко.

«На молочно-товарній фермі № 1 ми пристосували два приміщення для утримання тварин. Внутрішній простір кожного приміщення розділений на окремі станки, кожен з яких розрахований на 4-6 дорослих тварин, – зазначила вона. – Саме таке утримання – не в загальній отарі, а невеликими групами, дозволяє стежити за станом кожної тварини, впорядкувати годівлю, вести племінну роботу».

За місяць у компанії отримали 75 живих ягнят, що вважається гарним результатом.

Також проводиться планове поліпшення стада. Для розведення відібрано близько 100 маток.

«Оскільки основний напрямок продуктивності нашої отари – м’ясний, подбали про відповідних плідників, – розповіла Оксана Прокопенко. – Для поліпшення м’ясних якостей наших тварин придбали двох племінних баранів харківського м’ясного типу».

Також невдовзі можна буде парувати кіз, для них зараз шукають племінних козликів. «Наші кози мають гарне походження та потенціал продуктивності. Тож підбір відповідних плідників дозволить вести роботу з поліпшення стада й серед цих тварин», – підкреслила заступник гендиректора підприємства.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!