Тваринництво
Головне:
Тваринництво

«Агідель» побудує на Волині сучасний інкубатор

ТзОВ «Агідель» (Волинська область), яке входить до агропромислової групи «Пан Курчак», планує будівництво нового інкубатора із завантаженістю 50 млн інкубаційних яєць на рік.

Про це повідомили у компанії.

Інкубатор біля смт Торчин на Волині планують побудувати до ІІІ кварталу 2022 року.

За словами заступника директора з виробництва ТзОВ «Агідель» Олексія Співака, інкубаторій буде найсучаснішим у країні. Це дасть можливість компанії розширити поставки добового молодняку по всій Україні.

Усі технологічні процеси будуть максимально автоматизовані. Завдяки цьому добовий молодняк комплектуватимуть у пташники з однорідністю 95 і вище.

Приміщення обладнають системою забору, підготовки, очистки й видалення повітря з автономним керуванням. Інкубаційні шафи будуть автономними, підготовка повітря здійснюватиметься окремим обладнанням. Це дасть можливість досягти максимально високої якості добового молодняку.

Також на території інкубаторію передбачена мийка для автотранспорту. Планується придбати спеціальний транспорт для перевезення інкубаційних яєць і добового молодняку, обладнаний контролем параметрів мікроклімату. Отже, добовий молодняк можна буде доставляти у всі регіони України без втрати вологи в організмі курчат.

В інкубаторії будуть ізольовані одна від одної зали для інкубаційних і вивідних шаф, склад яйця, камера для передінкубаційної дезінфекції яєць, приміщення для сортування молодняку, приміщення для проведення ветеринарних обробок, склад для здавання-приймання добового молодняку та приміщення для дезінфекції тари та виробничого обладнання.

Як повідомлялося, «Пан Курчак» реалізує близько 20% виробленого племінного молодняку птиці.

Довідка

Сьогодні «Агідель» має інкубаторій у Луцьку потужністю 32 млн інкубаційних яєць на рік. Географія поставок добового молодняку охоплює 13 областей України.

Журнали