Тваринництво
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Тваринництво

40% виробників молока виступають за дотації на обсяг реалізованої сировини

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
40% виробників молока виступають за дотації на обсяг реалізованої сировини

За дотації на обсяг проданого молока виступають майже 40% виробників молока.

Про це свідчить інтерактивне опитування, проведене серед близько 250 респондентів під час ХІІІ Міжнародного молочного конгресу.

Ще 35% учасників опитування турбує зниження ставки ПДВ на молоко і молочні продукти.

По 38% учасників молочного ринку вважають, що державна підтримка повинна бути за відшкодування вартості тваринницьких об’єктів, побудованих за власні кошти, а також за здешевлення кредитів на будівництво і реконструкцію тваринницьких об’єктів.

Ще 20% опитаних власників і керівників агропідприємств висловились за відшкодування вартості придбання генетичних ресурсів.

Як повідомлялося, вже цього року розмір компенсації державою вартості купівлі високопродуктивних племінних тварин можуть збільшити з 50% до 80%.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!