Техніка

«Золота Нива» переобладнала агрегати для диференційованого внесення добрив

«Золота Нива» ще з минулого сезону розподіляє добрива на полях з потрібною нормою на кожній ділянці поля окремо. Диференційоване внесення добрив вважають ключовою технологією «точного» землеробства.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Для впровадження диференційованого внесення добрив ми переобладнали вже наявні агрегати та придбали нові розкидачі мінеральних добрив Kuhn Axis і встановлені навігаційні системи Trimble для автоматичної передачі необхідної норми добрив на розкидач», – зазначають у агрохолдингу.

Розповідають, що диференційне внесення добрив дозволяє врахувати нерівномірність родючості ґрунтів, а також додаткові умови для точного дозування добрив на окремих ділянках поля.

Карти завдань створюються в системі CROPIO на основі індексу NDVI, рельєфу місцевості, агрохіманалізу та інших показників. На основі всіх цих даних відбувається накладення і виведення основної електронної карти диференційного внесення добрив і ЗЗР, яка потім завантажується в комп’ютер.

«Карта-завдання завантажується в бортовий комп’ютер трактора, й коли машина переміщується по полю, комп’ютер з прив’язкою до GPS-навігатора (з сигналом підвищеної точності) визначає своє місцезнаходження і співвідносить його з даними завдання. І відповідно до даних карти подає сигнал для зміни положення дозувальних заслінок розподілювачів», – відзначають у повідомленні.

Нагадаємо, «Золота Нива» здійснила демопоказ аплікатора BLU-JET AT2000. Раніше повідомлялося, диференційований висів найкраще спрацьовує на схилах.