Техніка

«Зернопродукт МХП» навчає картографуванню за допомогою Climate FieldView

На базі ПрАТ «Зернопродукт МХП» для інженерів, агрономів та комбайнерів відбувається поглиблене навчання з картографування урожайності за допомогою програмного додатку Climate FieldView.

Про це повідомляє пресслужба підприємства.

Це перший етап навчання, який реалізовується у рамках проекту Digital farming MHP, за сприяння та підтримки Володимира Прокопчука, директора ПрАТ «Зернопродукт МХП».

Програмний додаток Climate FieldView стане у пригоді фахівцям при сівбі, внесенні добрив та збиранні різних культур. А ще допоможе моніторити врожайність та вибудувати ефективну економічну стратегію.

Навчання проводять спеціалісти Climate FieldView Україна: Роман Бица та Андрій Білий.

За їхніми словами, впровадження картографування урожайності за допомогою програмного додатку дозволить мінімізувати втрати врожайності та заощадити власні ресурси.

Використання такої опції дасть можливість чітко визначити проблемні ділянки на полях, які ми обробляємо, зробити системний аналіз ґрунтів, регулювати посівну та збиральну кампанію, а також внесення добрив. Це сприятиме правильному підбору технології обробітку грунту, покращить продуктивність праці та підвищить рентабельність підприємства.

Нагадаємо, названо технології, які скорочують витрати агропідприємства.