Техніка

Зернопакувальна машина ЗПМ-180П оснащена пониженим приймальним бункером

Зернопакувальна машина ЗПМ-180

Вітчизняний виробник сільгосптехніки «Завод Кобзаренка» пропонує українським аграріям досить актуальне сьогодні обладнання для завантаження в рукава. В асортименті підприємства представлено різні моделі техніки.

Про це розповідає журнал The Ukrainian Farmer.

ЗПМ-180 – машина для запаковування зерна в багатошарові поліетиленові рукави. Продуктивність агрегату становить 300 т/год. Агрегатується він із трактором потужністю всього  80 к. с. Зерноупаковальник і трактор під тиском зерна, що завантажується в приймальний бункер, рухаються вперед, а набитий рукав залишається на своєму місці. За допомогою гальм зернопакувальних машин регулюється натяг рукава. Продуктивність машини дає змогу наповнити 60-метровий мішок місткістю 200 т за 45-60 хвилин.

Зернопакувальна машина ЗПМ-180П

«Завод Кобзаренка» має й іншу модель – ЗПМ-180П. Це машина для запаковування зерна, жому, пивних відходів і сінажу з пониженим приймальним бункером заввишки 2,7 м, що дає змогу подавати жом та пивні відходи ковшем телескопічного навантажувача, а додатково установлені вальці попереджають зависання маси. Працює ця машина також від 80-сильного трактора, забезпечуючи швидкість пакування до 300 т/ год.

Нагадаємо, розпочали реєструвати отримувачів техніки для роботи із зерновими рукавами.