Техніка

Завод Кобзаренка розробив три моделі техніки для пакування зерна в рукава

Зернопакувальна машина від Заводу Кобаренка

Завод Кобзаренка пропонує аграріям технологію, за якої зберігання зернових можливе в будь-яких погодних умовах на території господарства, без використання елеватора протягом 18 місяців.

Про це повідомляє прес-служба виробника на своїй Фейсбук-сторінці.

Перша модель, яку пропонує Завод Кобзаренка – зернопакувальна машина ЗПМ-180. Її продуктивність становить 350 т/год., діаметр рукава – 2,7 м. Агрегат обладнаний гальмівною системою барабанного типу, механічно-гвинтовим приводом з гідрокомпенсатором і манометром. Працює він від ВВП трактора потужністю 80 к. с.

Наступна модель – зернопакувальна машина ЗПМ-180п для зерна, жому, пивних відходів і сінажу з пониженим приймальним бункером висотою 2,7 м, що дозволяє подавати жом і пивні відходи ковшем телескопічного навантажувача, а додатково установленні вальці попереджають зависання маси. Продуктивність – 350 т/год, діаметр рукава – 2,7 м. Працює також від ВВП трактора потужністю 80 к. с.

Третя зернопакувальна машина ЗПМА-180 працює від електродвигуна 380В (за потреби встановлюється дизельний двигун). Завантаження зерна відбувається від автомобілів-зерновозів і самоскидних причепів. Продуктивність роботи становить 180 т/год, діаметр рукава – 2,7 м.

Нагадаємо, новий причіп Заводу Кобзаренка агрегатується і трактором, і з комбайном.