Техніка

Завдяки AFS Connect можна переглядати та зберігати карти внесення від сезону до сезону

Завдяки AFS Connect можна переглядати та зберігати карти внесення від сезону до сезону

Компанія Case IH додає обприскувач серії Patriot 50 до своєї лінійки самохідного обладнання для внесення засобів захисту рослин. Три нові моделі будуть представлені на ринку з повністю оновленим дизайном, що забезпечує підвищену ефективність, комфорт оператора та впровадження технології AFS Connect.

Про це AgroTimes повідомили фахівці українського представництва компанії.

Так, система AFS Connect, яка наразі впроваджена в усіх лінійках тракторів Case IH, тепер доступна і в обприскувачах Patriot, забезпечуючи віддалене підключення, керування, передачу даних і моніторинг для будь-якої фермерської операції. Вона також дозволяє здійснювати дистанційне обслуговування з повним відображенням дисплея. Кожен обприскувач серії Patriot 50 поставляється з заводу з модемом, сумісним з AFS Connect, і 5-річною підпискою.

Завдяки AFS Connect оператори та менеджери можуть переглядати, зберігати та обмінюватися картами внесення від сезону до сезону, а також відстежувати місцезнаходження машини, параметри та хід виконання робіт, що допомагає у плануванні завдань. Ця можливість дозволяє виробникам заощадити дорогоцінний час у полі та підвищити ефективність своєї роботи.

Новий обприскувач Patriot буде доступний у всьому регіоні Близького Сходу та Африки, Південній Африці, Казахстані та Україні.

Нагадаємо, раніше також повідомлялося, що Case IH презентував новий обприскувач серії Patriot.