Техніка

За допомогою CROP SENSOR можна виміряти індекс азоту

За допомогою CROP SENSOR можна виміряти індекс азоту

CLAAS CROP SENSOR – це інструмент для диференційованого внесення азотних добрив, регуляторів росту та засобів захисту рослин для різних культур. Завдяки його використанню вноситься лише така кількість азоту, яку рослина може прийняти.

Про це повідомляє ТОВ «Компанія ЛАН».

Датчик CROP SENSOR легко встановлюється в передній частині трактора. Він оснащений активною системою вимірювання з чотирма світлодіодами великої потужності. CROP SENSOR працює 24 години на добу. Cистема не залежить від зовнішнього освітлення та часу доби.

CROP SENSOR сумісний з будь-якою культурою та завдяки вертикальному встановленню може більш ефективно стежити за листковою біомасою, створюючи повний портрет окремої рослини. Виміряне значення інформує про щільність насаджень. Завдяки граничному значенню біомаси, система може добре реагувати на зовнішні ситуації, наприклад пошкодження , викликані посухою чи морозом.

За допомогою CROP SENSOR можна також виміряти індекс азоту, проаналізувати потреби рослин в поживних речовинах та коригувати кількість внесення добрив у ґрунт.

CROP SENSOR – це повністю сумісний з ISOBUS датчик рослин. Він використовується всього декілька місяців на рік, тому при його розробці особлива увага приділялась розробці спрощеного та зрозумілого управління, що складається з трьох меню: робоче меню, меню калібрування та меню налаштування.

Нагадаємо, раніше також повідомлялося, що HVO можна використовувати як додатковий компонент зі звичайним дизельним паливом.