Техніка
Головне:
Техніка

З електроприводом – дешевше і потужніше

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Станом на 2020 рік у лінійці техніки LEHNER з’явилось багато інноваційних продуктів для сільського та комунального господарства.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Найкращим прикладом прогресивної техніки для аграрного сектору є модель VENTO — пневматична сівалка зі шлангами та потужним вентилятором (компресором), що приводиться в рух 12-вольтовим електродвигуном, і робочою шириною аж до 12 м (світовий рекорд!).

Сівалка VENTO є дешевою та потужною альтернативою гідравлічним моделям. Вона має бункер на 120, 230 або 500 л, обов’язковий блок керування (зокрема українською та російською мовами), а також 8 або 16 шлангів на виходах.

Сівалку можна встановлювати на ґрунтообробні знаряддя. Вона легко підключається до акумулятора трактора, а налаштування можна змінювати з кабіни оператора.

Серед аграріїв України та країн СНД сівалка VENTO одразу здобула популярність, особливо серед прихильників No-Till та Mini-Till, для висіву трави, сидератів (зелених добрив) та проміжних і покривних культур. Також за допомогою VENTO українці вносять гранульовані стартові мікродобрива та інсектициди.

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ