Техніка
Головне:
Техніка

Які переваги має механічна сівалка від іноземного виробника

Сьогодні механічну сівалку пропонує досить багато іноземних виробників. Це добре відомі AMAZONE D9, KUHN PREMIA, LEMKEN Saphir, John Deere BD, кілька моделей Great Plains і деякі інші. Вони схожі на вітчизняні, втім, багато чим відрізняються.

Про це розповідає журнал The Ukrainian Farmer.

«Наприклад, ширина захвату. Іноземні виробники пропонують від 2 до 9 м і навіть більше. Це особливо важливо для невеликих господарств, які мають потужні трактори (200-300 к. с.) та потребують високої швидкості сівби. Також це допоможе встигнути в оптимальні строки та «зловити» вологу», – зазначають у статті.

Регулювання норми висіву здійснює безступенева трансмісія. Крім того, деякі виробники вже пропонують електричний привід, що взагалі знімає питання дотримання норми.

«Практично не лишилось відомих іноземних виробників, які б не пропонували систему контролю висіву. Комп’ютер допомагає покращити загальну продуктивність поля, уникаючи пропуски. Було підраховано економічно ефективність такої системи, строк окупності якої може становити від 200 до 1000 га залежно від якості насіння, складності рельєфу, рівності полів й інших чинників», – додають у публікації.

Нагадаємо, Kuhn додав електропривід у навісні механічні сівалки Sitera. Раніше повідомлялося, як повинна працювати сівалка з механічним приводом.

Журнали