Техніка

Як «Агрейн» відновлює переущільнені ґрунти, – досвід

Як «Агрейн» відновлює переущільнені ґрунти, – досвід

В агрогрупі «Агрейн» раз на 3-4 роки, залежно від типу ґрунту, здійснюють розпушування переущільнених ґрунтів. Високу ефективність у цьому процесі показав глибокорозпушувач GASPARDO Artiglio. Агрегат ідеально поєднується з тракторами середньої та великої потужності.

Про це інформує пресслужба «Агрейн».

«Перевагою цього агрегата є міцна рама класу Heavy Duty з високоміцної легованої сталі, що дозволяє якісно працювати на землях підвищеної щільності і витримує будь-які навантаження. Форма робочих органів агрегату зроблена так, щоб вони плавно входили в землю, поступово опускаючись на необхідну глибину, яку встановив механізатор. Це сприяє зниженню навантаження на робочі органи і зниженню витрат палива трактора», – ділиться враженнями головний інженер агрогрупи «Агрейн» Михайло Шкатула.

Робоча стійка глибокорозпушувача GASPARDO Artiglio має товщину 35 мм та оснащена гідропневматичною системою захисту. Додаткові 140 мм крила, що розташовані по боках від центрального долота, додають якості обробки ґрунту. Максимальна глибина роботи – 55 см.

«Високий кліренс (90 см) і інноваційна хвиляста конструкція бортів каркаса покращують зрізання ґрунту і пожнивних залишків, запобігають засміченню навіть на високих робочих швидкостях. Подвійний задній коток має гідравлічне регулювання, що проводитися з кабіни трактора. Для кращого ефекту на знаряддя встановили розрізні диски, що прорізають рештки, більшість яких лишається на поверхні ґрунту. Це запобігає ерозії й переущільненню ґрунту», – додає Михайло Шкатула.

Нагадаємо, «Агрейн» експериментує з технологією strip-till на Одещині.