Техніка

Weidemann розробив систему простої зміни знарядь навантажувачів Easy Coupler System

Компанія Weidemann на виставці сільськогосподарської техніки Agritechnica в Ганновері продемонструвала повністю автоматичний пристрій для зміни знарядь навантажувачів Easy Coupler System (ECS), який робить роботу оператора безпечнішою та економить час на зміну навісних знарядь.

Про це з Ганновера повідомляє кореспондент AgroTimes.

Оскільки 75% всіх навісних знарядь з додатковою функцією керуються тільки третім контуром управління, розробники створили просту, міцну, з оптимізованою вартістю систему автоматичної зміни знарядь навантажувачів.

За статистикою, більшість нещасних випадків на виробництві пов’язані з підйомом і спуском оператора з сільськогосподарського і колісного навантажувача. Завдяки ECS компанії Weidemann оператор виконує ці дії рідше на 10 разів на день, завдяки чому значно знижується ризик нещасних випадків. 

Розробка дозволяє уникнути нещасних випадків під час ручного процесу з’єднання в першу чергу при температурі нижче нуля. Ефективність використовуваної машини в повсякденному робочому процесі також підвищується завдяки ecs.

Читайте також:Лінійка навантажувачів Weidemann поповнилася двома 11-тонними моделями

Технічна реалізація проста і надійна: завдяки додатковому гідравлічному відведенню в області гідравлічних муфт, розташованому на тязі, гідравлічне масло проходить прямо до кріплення для інструменту. Масло тече в блокувальний палець і за допомогою гідравлічної муфти Flat Face автоматично з’єднується з навісним знаряддям. При цьому гідравлічне масло потрапляє в один з двох блокувальних пальців і через осьовий отвір направляється в знаряддя. Таким чином з’єднання масляних контурів виконується автоматично, акуратно, екологічно і безпечно – навіть під тиском. Зворотний рух відбувається, відповідно, через другий блокувальний палець. Традиційні гідравлічні муфти на тязі машини також є, завдяки цьому існує можливість альтернативно використовувати навісне знаряддя, в якому ще немає ECS .

Система простого з’єднання Easy Coupler System доступна в якості опції для навантажувачів Weidemann Hoftrac серій 1140, 1160, 1160; eHoftrac, 1260, 1280 і 1380, а також для телескопічного навантажувача-бестселера T4512. 

У першу чергу пропонуються часто використовувані навісні знаряддя: захват типу «крокодил», грейдерний відвал і ківш 4 в 1.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!