Техніка

Лінійка навантажувачів Weidemann поповнилася двома 11-тонними моделями

Weidemann 9580T

На виставці Agritechnica 2019 компанія Weidemann представила дві нові моделі в потужній 90-й серії – 9580 вагою близько 800 кг з вантажним важелем і телескопічним колісним навантажувачем 9580T.

Про це повідомляє журналіст Agrotimes з виставки.

Модель 9580 розглядається як доповнення моделі 9080. Вона комплектується двигуном Deutz TCD 4.1 S5 потужністю 156 к.с., що відповідає стандарту токсичності відпрацьованих газів Євро-5. Крім того, машина оснащена гідросистемою з продуктивністю 180 л / хв і має більшу перекидаючий навантаженням 6,32 т в порівнянні з моделлю 9080 (5,29 т).

Телескопічний колісний навантажувач 9580T поряд з високою функціональністю, високим рівнем комфорту і видатними стандартами безпеки в порівнянні зі звичайними колісними навантажувачами з вантажним важелем має телескопічну консоль і завдяки цьому має значно більшу висотою підйому 5,48 м і робочим діапазоном 4,26 м в порівнянні з машинами з коромислом. При цьому телескопічні колісні навантажувачі володіють основними достоїнствами шарнірно-зчленованих колісних навантажувачів, такими як маневреність, стійкість і підйомне зусилля.

Навантажувачі 90-ї серії опціонально оснащуються новою гідростатичною безступінчастою коробкою передач Power Drive 370, яка досягає більш високих тягових зусиль і швидкості руху, ніж попередні моделі, зберігаючи при цьому всі переваги розроблених раніше приводів ходової частини щодо компактності, енергоефективності та зручності управління.

При виконанні типових робіт в сільському господарстві, таких як вантажно-розвантажувальні роботи в Y-циклі, існує висока потреба в незмінному тяговому зусиллі при швидкості 10-20 км / год. Коробка передач Power Drive 370 точно виконує ці вимоги завдяки повній відсутності ступенів перемикання, що для більшості випадків використання обумовлює особливу корисність. В окремих випадках, коли потрібно ще більше тягове зусилля, напр., при використанні в силосному сховищі, нові моделі пропонують опціональне підвищення тягового зусилля на 25% до 10,1 т при одночасній кінцевої швидкості 30 км/год.

Загальна довжина моделі 9580 і моделі T9580 з ковшем становить 7,10 м, а ширина зі стандартними шинами – 2,39 м. Висота навантажувача становить 3,10 м. Кут повороту 40° класифікується як великий, завдяки цьому радіус розвороту (шини) становить 4,90 м, а внутрішній радіус дорівнює 2,45 м.

Простора кабіна з хорошим круговим оглядом була розроблена відповідно до новітніх знаннями в області ергономіки і оглядовості. Завдяки великому цифровому 7-дюймовому дисплею у водія завжди є огляд машини і найважливіших функцій. При необхідності за допомогою елемента управління «Jog Dial» можлива ручна настройка витрати гідравлічного масла. Це рішення дуже корисно, якщо машина пускає в хід гідравлічний навісний орган, для якого не потрібна повна гідравлічна потужність машини. За рахунок цього забезпечується висока точність і економічність роботи з машиною і навісним органом. 

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!