Техніка

Виставку AGRO-2022 переносять

У зв’язку з жорстокою війною росії проти України, виставка AGRO-2022, що була запланована на 7-10 червня, не скасовується, а переноситься на нові дати. Вони будуть оголошені незабаром.

Про це повідомляють організатори заходу.

«Від початку війни команда «AGRO-2022» є і продовжує бути в Україні. Наші щоденні обов’язки дещо змінилися. Замість замовлень конструкцій під виставкові площі, ми замовляємо захисне екіпірування для наших бійців ЗСУ. Замість обговорень параметрів стендів, ми аналізуємо, який склад військових аптечок має бути найкращим. Ми продовжуємо активно комунікувати з нашими учасниками й партнерами, об’єднуючи наші можливості для допомоги Україні. Порівнюючи з періодом до 24 лютого, робочі дні та дії змінились, але незмінною залишається наша ціль – завжди робити все задля того, щоб Україна та українці ставали ще сильнішими, ще успішнішими, а наш аграрний потенціал ставав ще потужнішим. Наразі ми впевнені, що наступна 34-та виставка «AGRO» буде по-справжньою особливою і незабутньою. Прем’єр і презентацій буде ще більше, а демонстрації нових вдосконалень і можливостей стануть ще видовищнішими», – зазначають у повідомленні.

Організатори сподіваються, що нову виставку відвідає рекордна кількість компаній з інших країн, оскільки сьогодні до України прикута увага всього світу, всі країни бачать і з кожним днем переконуються у силі і незламності українського народу, у його аграрних можливостях і перспективах. Минулого року у виставці взяли участь компанії з Німеччини, Польщі, Китаю, Литви, Італії, Туреччини.

Раніше ми повідомляли про перенесення виставки Agritechnica 2022.