Техніка

Виставку Agritechnica 2022 переносять

У зв’язку з погіршенням ситуації з пандемією, провідну світову виставку сільгосптехніки Agritechnica 2022 переносять.

Про це AgroTimes розповідають у прес-службі DLG (Міжнародна асоціація сільського господарства та продовольства).

Зазначають, що опубліковані виставкова й технічна програми викликали великий інтерес у відвідувачів провідного світового заходу. Утім, організатори змушені перенести виставку й наступна Agritechnica відбудеться з 12 по 18 листопада 2023 року в Ганновері (Німеччина).

«Спільно з Асоціацією сільськогосподарської техніки VDMA та консультативною радою експонентів виставки, а також після багатьох обговорень, ми вирішили скасувати Agritechnica наступного року. Ми прийняли таке рішення, оскільки несемо відповідальність за здоров’я та безпеку всіх учасників заходу. Зараз ми зосереджені на підготовці Agritechnica 2023, а також інших національних та міжнародних подіях і торгових ярмарках DLG, що заплановані на наступний рік», – зазначив головний виконавчий директор DLG Рейнхард Грандке.

Менеджери проекту відзначають, що наразі варто акцентувати увагу на інноваціях у галузі сільськогосподарського машинобудування. Так, раніше ми повідомляли, про оголошення переможців конкурсу інновацій Agritechnica 2022.

Крім того, зазначають, що додаткове цифрове доповнення до Agritechnica, запущене в листопаді 2021 року, як і планувалося, буде доступним на цифровій платформі DLG-Connect (http://www.dlg-connect.com/) до кінця березня 2022 року. Відвідувачі платформи мають можливість безкоштовно дізнатися про поточні пропозиції та інформацію щодо сільгосптехніки від виробників, а також взяти участь у цифрових подіях і спілкуватися з компаніями та аграріями.