Техніка

Виробники техніки просять відкласти запровадження Stage V через коронавірус

Асоціації виробників сільськогосподарської, будівельної та комунальної техніки надіслали спільний лист до Європейської Комісії з проханням про мораторій на впровадження нових норм викидів Stage V через надзвичайну ситуацію із COVID-19. Епідемія коронавірусу призвела до порушень виробничих ланцюжків і дефіциту деталей.

Про це повідомляє Meconstructionnews.

Видання зазначає, що у спільному листі, надісланому Європейській комісії (ЄК), кілька асоціацій виробників обладнання зібралися разом, щоб попросити мораторій на впровадження Stage V у 2020 та 2021 рр для недорожної мобільної техніки.

У листі зазначається, що виробники машин мають до 30 червня 2020 року виготовляти машини <56 кВт та ≥130 кВт, оснащені двигунами відповідного рівня чистоти вихлопу. Ідентичні терміни застосовуються у 2021 році для машин, потужність яких становить від 56 кВт до 130 кВт.

Але підписанти зазначають, що спалах COVID-19 спричинює значні перебої в постачанні деталей. Так було в розпал епідемії в Китаї протягом кількох тижнів, і зараз він починається для інших компонентів з Італії та інших держав-членів ЄС. Очікуються перебої із постачанням з США та інших країн Європи.

«Без таких важливих деталей, як шини, осі, гідравліка, освітлення та електронне обладнання, виробники фактично не можуть завершити будівництво машин у встановлені строки. Як результат, вони не зможуть розмістити машини на ринку із вже придбаними перехідними двигунами», – йдеться у листі.

Читайте також: Kubota готується до вступу в клуб 300-сильних важковаговиків

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!