Техніка

Вітрякові вежі встають під час заморозків

Вітрякові вежі встають під час заморозків

Новозеландська компанія FrostBoss спеціалізується на розробці та виготовленні вітрових машин проти заморозків, випустила нову модель – лежачий вітряк Lay-down Frost Fan. Вона ефективна, як традиційні моделі, але не змінює пейзажі, особливо в районах спадщини ЮНЕСКО.

Про це повідомляє FreshPlaza.

Установка в робочому стані нагадує вітрову турбіну, але її принцип роботи – зворотній вітротурбіні. Вона перемішує повітря верхніх, більш теплих шарів атмосфери та вберігає сади від заморозків. Після закінчення періоду заморозків віртова машина складається на шарнірі і лежить горизонтально.

«Однією з головних мотивацій розробки Lay-down Frost Fan був зростаючий попит на рішення для захисту від заморозків, які зберігають візуальну привабливість і мальовничу красу, — сказав Ян Мейсон, національний менеджер з продажу FrostBoss в Австралії. – Оскільки правила стають дедалі суворішими, особливо в районах спадщини ЮНЕСКО, таких як Сент-Емільйон, Франція, де вежі повинні опускатися поза сезоном заморозків, FrostBoss визнав потребу в більш сумісному рішенні».

Вітрова машина FrostBoss C49, оснащена 4 новими лопатями пропонує неперевершену продуктивність і надійність. 

Компанія також запровадила систему моніторингу в режимі реального часу для вентиляторів морозу з будь-якого місця, FrostSmart® дає виробникам інформацію про їхні операції. Система моніторингу пропонує текстові сигнали тривоги, історичні дані та графіки температури, а також дозволяє виробникам приймати обґрунтовані рішення та швидко реагувати на зміни умов.

Читайте також: Вентилятори борються із заморозками та бактеріальним опіком