Техніка
Головне:
Техніка

Відхилення робочого тиску обприскувача від норми не має перевищувати 10%

Щоб не допустити протікання рідини в ході обприскування, необхідно дотримуватись вимог до технічного стану обприскувача та знати всі нормативні показники пристроїв.

Про це розповідає журнал The Ukrainian Farmer.

Прилади для вимірювання, вмикання й  вимикання обладнання, регулювання тиску і норми виливу повинні бути відкалібровані й працювати справно.

«Наприклад, оператор повинен знати точну кількість рідини в баку з відхиленням не більше як 5% реального значення. Похибка показників манометра не має перевищувати ±0,2 бар для робочих тисків до 2 бар і ±10% реального значення для тиску в 2 бари й вище», – йдеться у статті.

Разом з тим відзначають, що падіння тиску між точкою вимірювання на робочому обприскувачі й останньою форсункою кожної секції штанги не має перевищувати 10%.

«Взагалі всі пристрої для регулювання тиску повинні підтримувати постійний тиск із відхиленням ±10%. Зокрема, це повинно дотримуватися протягом 10 секунд після увімкнення приладів», – додають у публікації.

Нагадаємо, неправильна робота обприскувача спричиняє втрати до $ 30/га. Раніше повідомлялося, зношений розпилювач змінює пропускну здатність і розмір крапель.

Журнали