Техніка

В Україні відновили електронну чергу до сервісних центрів МВС

Функціонал онлайн-запису до електронної черги в сервісних центрах МВС відновили. Це дозволить заощадити час клієнтів і з користю розпланувати його.

Про це повідомляє прес-служба Головного сервісного центру МВС.

Тож записатися до сервісних центрів МВС нового зразка можна онлайн на офіційному вебсайті. Тут же – обрати розділ «Запис в е-чергу», пройти ідентифікацію через сервіс ID.GOV.UA (це загальнодержавна електронна система ідентифікації особи, що дає змогу використовувати всі можливі в Україні способи електронної ідентифікації), зазначити місце отримання послуги, саму послугу, дату й час відвідування сервісного центру МВС.

Через електронну чергу можна записатися практично на всі послуги. Винятком є лише складання практичних іспитів на право керування транспортним засобом. Тут діє інший алгоритм. Талон варто брати у терміналі, що встановлений у приміщенні сервісного центру МВС, або за його відсутності – в порядку живої черги.

«Нагадаємо, онлайн-запис є індивідуальним і не може бути переданий іншій особі. Невідповідність обраної послуги й даних, зазначених під час реєстрації в електронній черзі, реальним даним особи є підставою для скасування реєстрації в електронній черзі. Зауважимо, що в разі оголошення повітряної тривоги до початку роботи сервісного центру МВС надання послуг розпочинається лише після її відміни. Якщо повітряна тривога оголошена під час робочого дня, обслуговування негайно призупиняється, а відвідувачам пропонується прослідувати в укриття. Разом з тим очікування в черзі подовжується на час тривалості повітряної тривоги», – відзначають у публікації.

Нагадаємо, українське посвідчення водія адаптували до документів ЄС.