Техніка

В «Агрейн» поділилися особливостями впровадження точного землеробства

Запровадження технологій точного землеробства допомагає оптимізувати витрати й підвищувати ефективність виробництва будь-якому господарству. За правильного підходу це передбачає не лише економію коштів, а й підвищення врожайності культур.

Про це AgroTimes розповідають у прес-службі агрогрупи «Агрейн».

В «Агрейн» повністю оцифрували та автоматизували процес посівної, зокрема, впровадили систему точного висіву. Для забезпечення якісної сівби й високої продуктивності механічні сівалки були переобладнані системою Precision Planting, а нові сівалки вже придбані одразу з новим висівним апаратом.

Контроль за виконанням плану посіву та внесенням міндобрив забезпечується диспетчерським центром.

«Така модернізація економічно вигідна. Без точного висіву ти не можеш визначити, скільки насіння тобі потрібно, чи треба збільшувати густоти, чи, навпаки, зменшувати. Точне внесення добрив – це спосіб уникнути перевитрат і зекономити кошти. Крім того, усувається вплив людського чинника», – додає Тарас Корнієнко.

Також у господарствах «Агрейн» запроваджена система створення маршрутів руху тракторів по полю для виконання ґрунтообробних операцій і сівби. Після вибору на дисплеї механізатором завдання, трактор автоматично рухатиметься за створеним маршрутом.

Читайте також: Контролюємо весь шлях зерна завдяки автоматизації.