Техніка

Універсальний модуль NEXT об’єднує техніку різних виробників

Універсальний модуль NEXT об’єднує техніку різних виробників

Компанії AGCO, Krone, Kuhn, Lemken, Pöttinger і Rauch разом із FarmFacts GmbH, дочірнім підприємством BayWa AG, презентують на виставці Agritechnica універсальне програмне рішення для обробки даних з техніки різних виробників.

Про це повідомляється на сайті компанії-виробника

Модуль NEXT Machine Management, який є частиною системи управління фермерським господарством NEXT від компанії FarmFacts забезпечує сумісність між машинами та обладнаннями різних виробників і може використовуватися з усіма джерелами даних. Завдяки цьому фермери зможуть вести електронне документування виконаних робіт в автоматичному режимі з усієї техніки, що працює в полях. Новий продукт дасть змогу легко інтегрувати кожну машину у виробничі процеси, від планування та замовлення необхідних матеріальних ресурсів до картування полів та адміністрування маршрутів.

За даними опитувань недостатня сумісність між технологією та програмним забезпеченням, а також відсутність одного стандарту для всіх виробників, є основними причинами, через які малі та середні фермерські господарства відмовляються від інвестицій в цифровізацію.

NEXT Machine Management постачається окремими виробниками AGCO, Krone, Kuhn, Lemken, Pöttinger і Rauch, або його можна придбати безпосередньо у FarmFacts.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!