Техніка

Український дилер AMAZONE отримав нову техніку для точного землеробства

Український дилер AMAZONE отримав нову техніку для точного землеробства

Український офіційний дилер сільськогосподарської техніки всесвітньовідомих брендів «АГРО ШЛЯХ» (Миколаївська область) отримав та пропонує до уваги підприємств нове надходження техніки. Зокрема, мова йдеться про можливості впровадження точного землеробства з технікою від AMAZONE.

Про це AgroTimes повідомили фахівці компанії.

Серед іншого «АГРО ШЛЯХ» пропонує:

• Навісний розподільник ZA-M AMAZONE для внесення добрив – це професійний дводисковий розподільник добрив із шириною захвату до 36 м. Створенню рівномірного та щадного потоку добрив сприяють низька кількість обертів дисків та повільне обертання високопродуктивної мішалки.

• Нове покоління сівалок Primera DMC із шириною захвату 3 м, 4,5 м, 6 м, 9 м або 12 м – ідеальні машини для роботи за низьковитратними технологіями на великих площах. Ця універсальна високопродуктивна сівалка з долотоподібними сошниками успішно використовується для прямого, мульчованого та традиційного посіву.

• Високопродуктивна сівалка Citan від AMAZONE – дозволяє розділити процес обробітку ґрунту та сівби з шириною захвату від 6 до 15 м. Завдяки максимально високій продуктивності Citan дозволяє оптимально встановлювати строк сівби. Сівалка Citan підтверджує свою ефективність за рахунок робочої швидкості до 16 км/год та найвищої якості закладання посівного матеріалу.

• Дискова борона для обробітку ґрунту з інтенсивним змішуванням – CATROS AMAZONE. Завдяки низькій тяговій потребі машини з шириною захвату від 2,5 до 12 м можлива робота на високій швидкості та з високою продуктивністю. Техніка може бути надзвичайно вигідною через рекордно низьке споживання палива.

• Причіпний обприскувач UG AMAZONE, який добре себе зарекомендував серед українських аграріїв під час тривалої експлуатації в найважчих умовах. Ідеальна підвіска забезпечує положення штанги без коливань. UG з шириною захвату від 15 м до 28 м є особливо дієвою машиною. Самовсмоктувальні мембранно-поршневі насоси відрізняються високою дієвістю, комфортні в користуванні й мають стійкість до сухого ходу.

«АГРО ШЛЯХ» – Ваш надійний партнер з сервісу та постачання запасних частин. Ми забезпечуємо не лише постачання, а й сервісне обслуговування техніки і готові одразу ж прийти на допомогу нашим клієнтам. Постачаємо оригінальні запчастини з наших складів в Україні, а також з заводів-виробників в найкоротший термін. Завдяки використанню найсучасніших систем логістики постачання здійснюються цілодобово. Бажаєте купити сільгосптехніку AMAZONE, KRONE, Weidemann, APV, Hatzenbichler та іншу в Україні, звертайтесь до представників компанії “АГРО ШЛЯХ” у містах: Київ, Харків, Миколаїв, Первомайськ, Полтава, Дніпро. Телефонуйте 0800212218», – наголошують фахівці компанії-дилера.

Нагадаємо, раніше також повідомлялося, що AMAZONE застосувала нове антикорозійне покриття для розкидачів добрив.