Техніка

У США розробили електротрактор, що працює 8 год без підзарядки

Електротрактор Solectrac e70N

Розробник електричних тракторів Solectrac оголосив про надходження в продаж 70-сильного трактора e70N.

Про це повідомляє electrek.co

За словами виробника, нова розробка – це вузький електротрактор потужністю 70 к. с., з повним приводом, розроблений для робіт на фермах, садах і виноградниках. Відзначають, що модель E70N може працювати до 8 год на одній зарядці акумулятора ємністю 60 кВт/год. Також можна додати змінний акумулятор.

«E70N – це ще один інноваційний прорив у сегменті електричних тракторів від Solectrac, що цього разу орієнтований на комерційні, високопродуктивні сільськогосподарські роботи. Ця категорія електричних тракторів з нульовим рівнем викидів користується великим попитом, оскільки він також є досить маневровим. Унікальна й багатогранна нова модель дозволить Solectrac завоювати частку ринку і вигідно конкурувати з середніми та важкими тракторами», – зазначає генеральний директор Solectrac Мані Айер.

Перші трактори e70N вже доставили трьом окремим фермам у Каліфорнії. Для бронювання потрібна $ 1 тис., поставки триватимуть протягом року. Очікується, що нові замовлення будуть доставлені навесні 2022 року.

Нагадаємо, в Туреччині запустять масове виробництво електротракторів.