Техніка
Головне:
Техніка

У Digital Field розповіли про сівалку, з якою висіяли найбільший герб України

Precision Planting Ukraine

На полігонi аграрних інновацій Digital Field висіяли найбільший герб України за допомогою сівалки Precision Planting Ukraine. У ній втіленні інноваційні рішення, що допомогли з легкістю встановити рекорд.

Про це повідомляє Digital Field на своїй Фейсбук-сторінці.

«Сівалка має бортовий програмний комплекс, що відображає інформацію в режимі реального часу SeedSense, а також бортовий «автопілот» RowFlow для зміни норми висіву. Датчики WaveVision слугують для підрахунку насіння. А управління кожним висівним апаратом для нормування висіву по кожній секції (ряду), їх відключення при роботі з перекриттям по площі здійснюється за допомогою електроприводу vDrive» – зазначають у повідомлені.

Сила притискання кожного ряду в сівалці Precision Planting Ukraine може змінюватися автоматично завдяки системі DeltaForce. Також агрегат має насіннєві трубки SpeedTube для високої сингуляції насіння на підвищених швидкостях роботи сівалки, до 12 -15 км/год і фірмові очисники рядків CleanSweep від пожнивних решток.

«У сівалці є пластикові хвостовики Keeton Seed Firmer, що вкладають насіння на дно висівної канавки, вони поєднані з системою FurrowJet для внесення рідких добрив поряд з насінням. Дуже корисним рішенням став SmartFirmer – сенсор стану ґрунту,що визначає температуру, вологість ґрунту, вміст гумусу та кількість пожнивних решток прямо у посівному ложі», – додають у публікації.

Нагадаємо, Precision Planting представила систему для регулювання глибини висіву – SmartDepth.

Журнали