Техніка
Головне:
Техніка

На полігонi аграрних інновацій Digital Field висіяли найбільший герб України

Найбільший герб України на полі Digital Field

Сьогодні у с. Велика Олександрівка, Бориспільського р-ну, Київської області відбулася рестрація національного рекорду: найбільший герб України на площі 60 000 м2 створено на полігоні аграрних інновацій Digital Field. Зробили це за допомогою технологій точного землеробства.

Про це AgroTimes повідомляє AgriLab Farming.

СЕО АgriLab Ярослав Бойко

«Використовуючи сучасні агротехнології, будь-яке поле можна перетворити на витвір мистецтва. Для створення герба ми розробили електронну карту-завдання, прив’язавши норму висіву до GPS-координат. Потім карту завантажили у бортовий комп’ютер трактора, який управляв сівалкою точного висіву Precision Planting. Техніка, рухаючись по полю, фактично без людського втручання виcіяла герб, автоматично відключаючи секції в потрібних місцях», – розповів СЕО АgriLab та Iніціатора проекту Ярослав Бойко.

Зазначають, що проект був створений з ініціативи компанії Agrilab тa Limagrain з нагоди 30-ої річниці Незалежності та з метою продемонструвати інноваційний потенціал українського аграрного сектору. Участь у його реалізації прийняли компанії ТОВ «Бінфілд», ТОВ «Лімагрейн Україна», ТОВ «Украгропротект» (TM Defenda), Precision Planting LLC та ТОВ «АГРІЛАБ». Для висіву герба підібрали найсучасніші ресурси – добрива, насіння, систему захисту, яка дозволить рослинам розвиватися і залишатися зеленими довший час.

«Оскільки полігон аграрних інновацій знаходиться за 12 км від аеропорту Бориспіль, то герб буде видно з вікон літаків», – відзначають у компанії.

Нагадаємо, в AgriLab Farming описали всі етапи «точної» технології вирощування кукурудзи.

Журнали