Техніка

Трактор New Holland T7HD обладнали найтихішою кабіною на ринку

Трактор New Holland T7HD

Нові трактори New Holland T7HD, що оснащені системою PLM Intelligence™, допомагають автоматизувати агротехнічні операції та підвищити комфорт роботи оператора.

Про це повідомляє New Holland Agriculture на своїй Фейсбук-сторінці.

«Нова кабіна Horizon™ Ultra стала найтихішою тракторною кабіною у промисловості не випадково. З початку проекту захист водія від зовнішнього середовища був центром уваги наших інженерів. 66 дБА – це вражаюче значення, досягти якого стало можливим завдяки новій рамі кабіни, зварювання якої роботизовано, та її ізоляції від трансмісії трактора. Оновлення компонентів трансмісії також сприяло зниженню шумності», – відзначає виробник.

Крім того, зазначають, що міжсервісні інтервали трактора New Holland T7HD на 50% більші, ніж у інших виробників.

«Завдяки технології HI-eSCR 2 трактори T7HD з системою PLM Intelligence™ мають один із найбільших міжсервісних інтервалів у сегменті, що становить 750 год. Міжсервісний інтервал обслуговування трансмісії подовжено до 1500 год. Разом з тим паливний бак трактора об’ємом 630 л забезпечує на 46% більше часу між заправками порівняно з аналогами, тобто, ви можете працювати довше без зайвих зупинок», – додають у компанії.

Нагадаємо, New Holland презентував низьковуглецеві трактори у Великобританії.