Техніка

«ТАС Агро» оновила парк техніки 14 тракторами John Deere

«ТАС Агро» оновила парк техніки 14 тракторами John Deere

Попри труднощі воєнного часу та багато ризиків роботи в галузі сільського господарства в ці складні часи, компанія «ТАС Агро» продовжує значні внутрішні інвестиції у свій розвиток, зокрема – і в нову сільськогосподарську техніку. Нещодавно агрохолдингом було придбано 14 потужних тракторів відомого виробника – John Deere.  Дана техніка поповнить парки двох кластерів компанії у Вінницькій та Чернігівській областях.

Про це AgroTimes повідомили фахівці пресслужби підприємства.

За словами заступника генерального директора з операційних питань ТОВ «ТАС Агро» Андрія Загорулька, рішення про закупівлю тракторів та комбайнів марки John Deere було нелегким, але виваженим і прорахованим, враховуючи п’ятирічну стратегію розвитку та модернізації агровиробництва.

Серед переваг закуплених тракторів John Deere 8R340 та 8R370, в порівнянні з наявними в господарствах машинах – це надійність двигуна John Deere Power Tech в парі з КПП e23, паливна економічність близько 8-12%-ти відсотків, підвіска Independent-Link Suspension (ILS) – що головним чином допомагає передавати потужність на ґрунт, підтримуючи належний контакт машини з землею через повністю незалежну систему, і вся сукупність факторів дає можливість підвищити продуктивність машин.

Трактори John Deere – це сучасна, маневрена і універсальна техніка, що значно покращить терміни виконання польових робіт та зробить роботу наших механізаторів комфортною та продуктивною. Надалі компанія ТАС Агро планує продовжити інвестиції в оновлення сільгосптехніки. В найближчих планах – придбання зернозбиральних комбайнів.

Нагадаємо, раніше також повідомлялося, що жнива ранніх культур у «ТАС Агро» завершили з високими показниками врожайності.