Техніка

Супутниковий моніторинг полів буде доступний кожному аграрію

супутниковий моніторинг

Міністерство аграрної політики та продовольства України з компанією EOS Data Analytics (EOSDA) на період посівної кампанії можуть надати всім фермерам безкоштовний доступ для моніторингу полів до супутникової онлайн-платформи точного землеробства – EOS Crop Monitoring.

Про це повідомляє Департамент агропромислового розвитку Львівської ОДА.

Кожному аграрію нададуть безкоштовний доступ до повного функціоналу платформи на площу до 2000 га на період до 31 травня 2022 року.

«Якщо потрібно більше гектарів для моніторингу, будь ласка, вкажіть це у формі, і ми обробимо ваш запит окремо» – зазначають фахівці компанії EOSDA.

Департамент агропромислового розвитку ЛОВА запрошує аграріїв:

  1. зареєструватись на платформі – https://crop-monitoring.eos.com/
  2. заповнити форму за посиланням – https://cutt.ly/bDdcAcI

Зареєстрованим господарствам спеціалісти компанії нададуть доступ до платформи та індивідуально кожному порадять, як отримати максимальну користь від супутникової аналітики.

«За допомогою інструментарію цієї платформи аграрії зможуть слідкувати за станом своїх посівів прямо з офісу, відразу дізнаватися про найменші зміни, приймати швидкі та обґрунтовані рішення щодо обробки полів. Зіставляючи погодні умови, що впливають на здоров’я сільськогосподарських культур, з індексами рослинності, прогнозувати врожайність та коригувати підживлення посівів. Застосовуючи диференційоване внесення мінеральних добрив і заощаджувати до 30% ресурсів», – відзначають у публікації.

Раніше ми повідомляли, аграріям надають безкоштовний доступ до інструментів точного землеробства.